Українцям розповіли, як убезпечитись від іранських дронів-камікадзе – інструкція

Українцям розповіли, як убезпечитись від іранських дронів-камікадзе – інструкція

Мінреінтеграції зібрало поради про те, як розпізнати ворожий безпілотник та уберегтися від цієї зброї.
У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України дали поради, як вберегтися від дронів-камікадзе Shahed.


Про це повідомляється на сайті Мінреінтеграції.

«Чималої шкоди об’єктам нашої критичної інфраструктури завдають ворожі ударні безпілотні літальні апарати (БПЛА). Значну небезпеку вони становлять і для цивільних: дрони-камікадзе можуть нести кілька десятків кілограмів вибухівки та при влучанні створюють потужну ударну хвилю. На щастя, більшість ворожих БПЛА нашій ППО вдається збити, але власна безпека понад усе», — повідомляє міністерство.Як розпізнати БПЛА та уберегтися від цієї зброї:

  • двигун дрона-камікадзе гучний. Під час наближення у повітрі чутно звук, схожий на роботу двигуна мопеда чи бензопилки;
  • почувши подібний звук, намагайтесь потрапити до спеціально обладнаного укриття. Користуйтесь підвалами, цокольними поверхами будинків, підземними паркінгами, переходами або дотримуйтесь правила «двох стін»;
  • не залишайтеся у транспорті. Слід вийти, відбігти якомога далі від дороги і там знайти можливе укриття;
  • намагайтеся обирати місця для укриття якомога далі від військових стратегічних об’єктів та адміністративних установ;
  • не ховайтесь у під’їздах, під арками на сходових майданчиках, у підвалах панельних будинків, біля автомобільної техніки, автозаправних станцій тощо.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий