Главная / Новости / Спорт / Українська гімнастка шокувала новими подробицями згвалтування

Українська гімнастка шокувала новими подробицями згвалтуванняОлімпійська чемпіонка Тетяна Гуцу, яка звинуватила іншого гімнаста Віталія Щербо в згвалтуванні, розповіла деталі інциденту.

«Він забрав мою радість, я була дитино. У 1991-у році на чемпіонаті світу мені було 15 років. Змагання завершилися. Я посіла друге місце. Тренер сказав, що я чудово виступила, хоч я була не зовсім вдоволена, бо мріяла про перше місце… Увечері в нашу кімнату в готелі зайшов із Шампанським Віталій Щерба. Я не знаю, скільки я випила. Я не знаю скільки я викурила, бо я курила і я кашляла… У кімнаті було дуже темно… Я лежала на животі. Моє обличчя вперлося в подушку.Я не знаю, скільки він це робив. Але коли я отямилася, то він закрив мій рот своєю рукою, щоб я нічого не змогла сказати. Я не могла вирватися. Мені було боляче і страшно. Коли він закінчив це робити, то сказав пошепки одне слово: «Нікому!»,  — розповіла зі слізьми на очах в ефірі ток-шоу з Андрієм Малаховим Тетяна Гуцу.

Читайте также на NewNews:   Никакой ностальгии: как сложились судьбы спортсменов, сбежавших из СССР

Також Тетяна Гуцу, яка родом з Одеси, заявила, що в 2012-у році зателефонувала Віталію Щербо і повідомила, що вона пам»ятає, що він вчинив із нею того вечора і що гімнаст зробив вигляд, наче не знає, що вона має на увазі.

Знай.Спорт

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *