Українське посольство звернулося до поліції Берліна через напад на Мосейчук

Українське посольство звернулося до поліції Берліна через напад на Мосейчук

Посольство України в Німеччині офіційною заявою відреагувало на напад росіянина на кореспондентку каналу «1+1» Наталію Мосейчук у Берліні. Дипломатична установа закликала правоохоронців якомога швидше провести розслідування інциденту.
На сторінці посольства у Facebook повідомили, що вони проінформовані про напад, що стався 9 травня на території меморіального комплексу радянським воїнам у Трептов-парку.


«Закликаємо поліцію Берліна негайно вжити усіх необхідних заходів, щоб якомога швидше провести слідство щодо нападу на представників засобів масової інформації та притягти винних до відповідальності», – йдеться в повідомленні.

Там також розповіли про деталі інциденту. В посольстві повідомили, що «російськомовний громадянин намагався завдати тілесних ушкоджень Мосейчук». У цей час знімальна група готувала сюжет про відзначення заходів із вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.
Перед цим у ТСН повідомили, що напад на журналістку скоїли учасники акції, які прийшли до меморіалу воїнам Червоної армії, принісши із собою заборонену у Німеччині символіку – георгіївські стрічки та червоні прапори.

«У цей час знімальна група «1+1″ та ведуча Наталія Мосейчук фіксували порушення на камеру. Учасники акції напали на знімальну групу, вигукуючи заклики до насильства», – повідомили деталі в ТСН.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий