Український прапор уже в Лимані: Зеленський розповів, як відбувається звільнення міста від армії РФ

Український прапор уже в Лимані: Зеленський розповів, як відбувається звільнення міста від армії РФ

Український президент Володимир Зеленський підтвердив, що ЗСУ уже в Лимані Донецької області.
Глава держави Володимир Зеленський повідомив, що український прапор уже у Лимані Донецької області, однак за місто йдуть бої з російськими окупантами, які ще не втекли з нього. 


Про це очільник України розповів у традиційному відеозверненні 1 жовтня.

«Ось Росія влаштувала фарс на Донбасі. Фарс, який хотіла подати як нібито референдум. Щось там зображали, водили автоматників по будинках, носили папірці, пропагандисти це знімали в тій частині Донбасу, яку вони контролювали. А зараз там український прапор», — сказав український президент.Зеленський запевнив, що українських прапорів на Донбасі ставатиме дедалі більше.

«За цей тиждень українських прапорів на Донбасі стало більше. Ще за тиждень стане ще більше. А що ж тоді псевдореферендум? Це що, якісь дві Донецькі області є? Два селища Ямпіль Донецької області? Чи два селища Торське? Український рух буде продовжуватись. Український прапор уже в Лимані Донецької області. Там ще тривають бойові дії. Але там вже немає і сліду від якогось псевдореферендуму. Для України це логічно. А для ворога таких «нестиковочок» буде все більше і більше», — наголосив він.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий