Українських заробітчан звуть у Німеччину: кому без вищої освіти заплатять 100 тис. грн і за що

Українських заробітчан звуть у Німеччину: кому без вищої освіти заплатять 100 тис. грн і за що

Українці без вищої освіти можуть знайти роботу в Німеччині із зарплатою близько 100 тис. грн на місяць. Більшість пропозицій – для фахівців робочих спеціальностей без вищої освіти.
Як випливає з даних кадрового порталу work.ua, найбільшу зарплату пропонують для зварників. Вони можуть отримувати до 140 тис. грн на місяць. Варто враховувати, що середня зарплата в Німеччині становить близько 174 тис. грн. Тобто українським заробітчанам пропонують менше, ніж у середньому заробляють німці.


Три найбільш високооплачуваних вакансії без вищої освіти

  • Зварювальник – від 70 тис. до 140 тис. грн на місяць

Вакансія передбачає, що після отримання робочої візи в Латвії заробітчан відправлять у відрядження до Німеччини за робочою візою Van der elst visa. Роботодавець обіцяє, що всі витрати щодо поїздки та оформлення документів – за рахунок фірми, житло оплачується (по 2 людини в кімнаті).Вимоги: досвід роботи 135 методом від 5 років; сварка на великих токах 280-300 А; підтверджувальні документи зварника, можна українські, але вітається європейський сертифікат, отримати можна в Харкові.
  • Зварювальник на аргон – від 92 тис. до 117 тис. грн

Варити доведеться труби, металоконструкції. Щодня потрібно працювати по 11 годин, у суботу – 8 годин. На тиждень буде всього один вихідний – у неділю. «Ми оформляємо трудовий договір. Вітається наявність водійського посвідчення. Якщо вам підходить ця вакансія, телефонуйте, розповім і поясню (резюме не обробляємо, краще зателефонувати)», – йдеться в оголошенні.

  • Укладальник плитки – від 67 тис. до 100 тис. грн

У Німеччину потрібні майстри для виконання робіт з укладання клінкерної плитки. Серед вимог: акуратність, професіоналізм, досвід роботи.

Умови:

  • Повний робочий день на території будівництва.
  • Спецодяг, житло і транспорт надає фірма.
  • Інструмент видається на об’єкті.
  • Виконання робіт за контрактом на 6 місяців.
  • Безкоштовна доставка до будівельного об’єкта.
  • Проживання за рахунок компанії, харчування за свій рахунок (кухні обладнані всім необхідним).

Серед роботодавців величезна кількість шахраїв

Варто зазначити, що значну частину оголошень про роботу в Польщі, Німеччині та інших країнах ЄС розміщують шахраї. Їхня мета – ще до працевлаштування отримати гроші нібито за «бронювання вакансії», «оформлення документів» і т.д. Отримавши кошти, вони зникають.

Трудова міграція створює величезні проблеми в Україні

Українці їдуть працювати в Польщу, Німеччину та інші країни ЄС через величезну різницю в зарплатах. Така ситуація вже призвела до дефіциту на внутрішньому ринку праці. Від цього страждає економіка України, у роботодавців немає можливості залучати професійних співробітників, конкурувати доводиться і з іноземцями і виграти в цій конкуренції вкрай складно.

З такою ж проблемою зіткнулася і Польща. Поляки їдуть на роботу в Німеччину, Норвегію. Але якщо на їхньому ринку праці дефіцит робочої сили компенсують українці, то в Україні через невисокі зарплати європейці на роботу не їздять.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий