Українського олімпійського чемпіона на чотири роки дискваліфікували за допінг

Українського олімпійського чемпіона на чотири роки дискваліфікували за допінг

Олімпійського чемпіона Ріо-де-Жанейро (2016) зі спортивної гімнастики Олега Верняєва на чотири роки дискваліфікували за допінг, що унеможливлює його участь в ОІ у Токіо. У крові спортсмена знайшли мельдоній.
Про покарання українець повідомив на своїй сторінці в Facebook. За словами нашого співвітчизника, заборона на участь у змаганнях набула чинності з листопада 2020 року.


Верняєв свою провину не визнав і збирається оскаржувати рішення етичного комітету Міжнародної федерації гімнастики у Спортивному арбітражному суді Лозанни (CAS). Спортсмен написав, що не збирається опускати руки та піде до кінця.

«Арбітраж GEF ухвалив рішення про те, що концентрація мельдонія, яку знайшли в мене в організмі, достатня для дискваліфікації мене на 4 роки. Починаючи з листопада минулого року. Це означає, що на Олімпіаду я не поїду. Найголовніше питання – як заборонений препарат потрапив у мій організм? Чому це сталося в період, коли не було серйозних міжнародних змагань і тренування проходили в полегшеному режимі? Чому тільки один тест дав позитивний результат, а ні один з майже десятка наступних тестів не підтвердив наявність забороненої речовини? Позитивний тест тільки вказує на факт наявності в організмі забороненої субстанції, але не свідчить про провину спортсмена», – заявив Верняєв.
Олег Верняєв розповів про дискваліфікацію
Олег Верняєв не поїде на Олімпіаду в Токіо

Нагадаємо, що він є титулованим спортсменом. Крім перемоги на Олімпіаді в Ріо, на його рахунку «срібло» ОІ 2016, «золото» чемпіонату світу (2014), три перших місця на Європейських іграх і шість перемог на чемпіонатах Європи.

Олег Верняєв є титулованим спортсменом
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий