Україна зі світовим рекордом взяла три «золота» в плаванні на Паралімпіаді-2020

Українські плавці Євген Богодайко (категорія S9), Максим Крипак (категорія S10) і Михайло Сербін (S11) завоювали золоті медалі Паралімпіади-2020 на дистанції 100 метрів брасом, 100 метрів вільним стилем і 100 метрів брасом відповідно.

Максим Крипак

26-річний Крипак проплив дистанцію за 50:64, встановивши світовий рекорд. Українець покращив час попереднього досягнення на 0,23 секунди.

Крипак встановив світовий рекорд

Максим після першої половини дистанції був третім, але зміг показати блискучу швидкість, завоювавши «золото».

Максим Крипак став першим

17-річний Сербін не був у ролі фаворита, але видав видатну гонку, здобувши несподіване «золото».

результати гонки

27-річний Богодайко продемонстрував неймовірну волю до перемоги, вирвавши нагороду на останніх секундах.

Результати запливу Богодайко

Плавець з Полтави невдало стартував і першу половину запливу був в ролі наздоганяючого. 50-метрівку Євген завершив на третьому місці, але заключні метри гонки провів блискуче.

Богодайко виграв "золото"

Євген поступово наздоганяв суперників і в самий вирішальний момент зміг торкнутися бортика першим.