Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Успішний політик повинен бути “кіборгом”: Вакарчук зробив гучну політичну заяву

Успішний політик повинен бути “кіборгом”: Вакарчук зробив гучну політичну заявуЛідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, який не має бажання і не планує балотуватися на пост президента України, розповів, що успішний політик в сучасній Україні має бути “кіборгом”.

Роздуми з цього приводу він виклав у своєму Twitlonger, передають Патріоти України.“Людина, яка йде в політику або до виконавчих або судових органів, повинна бути прикладом. Це як записатися добровольцем на фронт. Не буває так, щоб ти йшов на війну і не жертвував комфортом, спокоєм сім’ї, власною безпекою. Люди йдуть захищати свою країну , усвідомлюючи ризики. Саме цим добровольці надихають інших. Успішний політик в такій державі як сьогоднішня Україна має бути не просто добровольцем. Успішний політик в Україні сьогодні має дійсно бути “кіборгом”, – написав він.

На думку Вакарчука, тільки власним прикладом і вчинками можна завоювати авторитет. “Генерал наказує, але спить в окопах з солдатами. Учитель веде учнів на гору, але їсть вечерю за одним столом з ними. Лікар лікує хворобу, але при цьому думає про те, як хворому полегшити біль.

Читайте также на NewNews:   5 требований к Зеленскому

Вчений задоволений відкриттям, але радіє справедливим зауваженням від колег. Батько думає про те, що буде з його дітьми, коли його самого вже не буде на цьому світі”, – пояснює свою позицію відомий співак, приводячи метафоричні приклади.

За словами лідера “Океана Ельзи”, цими принципами повинен керуватися будь-який політик, який “претендує на місце в історії”, а якщо не претендує – “нехай забирається назад в “тил”. “Бо на фронті від таких – ніякої користі.

Тільки зайву порцію каші з’їдають. Не місце таким політикам на”передовій”!” – резюмує Вакарчук.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram