В аеропорту Кабула люди чіплялися за шасі літаків, щоб полетіти з країни, є загиблі. Відео 18+

В аеропорту Кабула люди чіплялися за шасі літаків, щоб полетіти з країни, є загиблі. Відео 18+

Громадяни Афганістану, рятуючись від нової влади талібів у країні, яка була захоплена насильно, намагаються масово покинути територію країни. Оскільки пасажирських місць у літаках фізично не вистачає, люди намагаються чіплятися за шасі, що неминуче веде до загибелі.
Про це повідомив Telegram-канал WarJournal. На одному з відео, яке опубліковано на платформі, видно, як афганець падає з літака, який злітає. Літак прямував із Кабула в США (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).


Така ситуація на злітній смузі міжнародного аеропорту в Кабулі виникла через те, що це єдине місце в країні, яке, як і раніше, перебуває під контролем американських військ і тільки звідси можна втекти від нового режиму екстремістів «Талібану». «Зайвих» людей знімають з літака самі ж пасажири, оскільки авіалайнер нібито не може злетіти.

В результаті в декількох районах Кабула були знайдені три тіла, які, за попередньою інформацією, були скинуті з великої висоти.
Зазначимо, що в Афганістані продовжують залишатися ще близько 50 українських громадян. Їхньою долею опікується Міністерство закордонних справ.

«Аеропорт Кабула зараз – це місце, в якому краще не опинятися, та одночасно є місцем останньої надії для тисяч людей. Ми продовжуємо збирати інформацію про громадян, які потребують евакуації», – написав на своїй сторінці в Facebook Дмитро Кулеба.

Обережно, відео 18+

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий