Главная / Новости / Происшествие / В багнюці по коліна, без найелементарніших умов життя: новий скандал на відомому військовому полігоні (відео)

В багнюці по коліна, без найелементарніших умов життя: новий скандал на відомому військовому полігоні (відео)

В багнюці по коліно нашим солдатам доводиться не тільки їздити, але й жити…

Невже генерали вирішують підготувати новий рід військ — болотний? Це відбувається на Миколаївщині, полігон Широкий Лан. Чергова бригада повертається сюди із АТО — «відпочити». Хлопці жартують, що тут їм одночасно і канали Венеції, і грязьові ванни Мертвого моря…

 

Було б весело, якби не так сумно. В нелюдських умовах наші захисники змушені служити державі, яка, як би не старалися платники податків, не може забезпечити їх елементарними умовами.

Читайте также   На Дмитра Комарова напали в Бразилії: ведучий у крові на дорозі (відео 18+)

1033125586

На будівництво за євростандартами нового корпусу і казарм з гарячою і холодною водою, душем, їдальнею, медпунктом та ін., було виділено, лише замисліться, 370 млн. гривень, і все це мало вже бути збудоване до кінця минулого року! Наразі свіжі фото та відео з полігону свідчать про катастрофічну ситуацію і повну бездіяльність чиновників і уповноважених… На всі ці космічні мільйони було покладено ганебні стежки між палатками, переповненими водою. Будівництво все ще триває, проте воно ще далеке до фінішу, а тим часом…

Читайте также   В Киеве автобус проехал на красный и сбил трех сестер, очевидцы учинили самосуд над водителем (фото, видео)

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Loading...