Главная / Новости / Политика / «В бусах весь»95 квартал?» Українців розлютило нове відео з кортежем Зеленського

«В бусах весь»95 квартал?» Українців розлютило нове відео з кортежем Зеленського

У мережі з’явилося нове відео з нібито кортежем президента України Володимира Зеленського. Воно спровокувало хвилю обурення.Користувачі нарахували у колоні більше 20 автомобілів. Ролик опублікував на своїй сторінці у Facebook підприємець Роман Пелех (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).«За вашим заявками публікую так, щоб можна було репостнути. Кортеж *царя, ну і, власне, сам Зеленський на велосипеді», – іронізує автор, роблячи відсилання до фрагменту відео, на якому повз низки авто дійсно проїжджає випадковий велосипедист у спортивному екіпіруванні.

Володимир Зеленський на велосипедіПід роликом українці почали обурюватися і висловлювати своє невдоволення величезним кортежем. Пост зібрав безліч гнівних коментарів.

«Велик вже не той», «А що в тих катафалках чорних?», «Напевно, ОМОН», «Там весь «95 квартал» з ним», «23 авто… Це жесть», «Боже, скільки дармоїдів за державний рахунок катається», «Народний хлопчик оббирає народ, який його обрав! І нас теж! С*ки», «Пздц», – пишуть українці.

Читайте также   Перший президентський рейтинг у 2022 році: кого підтримують українці

Українців розлютив новий кортеж Зеленського

Українців розлютив новий кортеж Зеленського

Українців розлютив новий кортеж Зеленського

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий