Главная / Новости / Политика / «В бусах весь»95 квартал?» Українців розлютило нове відео з кортежем Зеленського

«В бусах весь»95 квартал?» Українців розлютило нове відео з кортежем Зеленського

У мережі з’явилося нове відео з нібито кортежем президента України Володимира Зеленського. Воно спровокувало хвилю обурення.

Користувачі нарахували у колоні більше 20 автомобілів. Ролик опублікував на своїй сторінці у Facebook підприємець Роман Пелех (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«За вашим заявками публікую так, щоб можна було репостнути. Кортеж *царя, ну і, власне, сам Зеленський на велосипеді», – іронізує автор, роблячи відсилання до фрагменту відео, на якому повз низки авто дійсно проїжджає випадковий велосипедист у спортивному екіпіруванні.Володимир Зеленський на велосипеді


Під роликом українці почали обурюватися і висловлювати своє невдоволення величезним кортежем. Пост зібрав безліч гнівних коментарів.

«Велик вже не той», «А що в тих катафалках чорних?», «Напевно, ОМОН», «Там весь «95 квартал» з ним», «23 авто… Це жесть», «Боже, скільки дармоїдів за державний рахунок катається», «Народний хлопчик оббирає народ, який його обрав! І нас теж! С*ки», «Пздц», – пишуть українці.

Читайте также   "Спадкоємці Леніна і людожери!" У Раді спалахнув скандал перед голосуванням за ринок землі

Українців розлютив новий кортеж Зеленського

Українців розлютив новий кортеж Зеленського

Українців розлютив новий кортеж Зеленського

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий