В Іспанії знайдені мертвими колишній топменеджер газової компанії «Новатек», його дружина та дочка

В Іспанії знайдені мертвими колишній топменеджер газової компанії «Новатек», його дружина та дочка

Колишній топменеджер російської газової компанії «Новатек» Сергій Протосеня, його дружина та донька знайдені мертвими в Іспанії.
Про це повідомив телеканал Telecinco, пише «Європейська правда».


Іспанська поліція повідомила, що тіла трьох людей знайшли в місті Льорет-де-Мар, проте поліція не назвала ні імена, ні національність померлих. Але за даними телеканалу, йдеться саме про Протосеню та його сім’ю.

За даними телеканалу, тіла дружини топменеджера Наталії та 18-річної доньки з ножовими пораненнями було виявлено у кімнатах вілли, що належить сім’ї. Тіло самого Протосені знайшли в саду, він помер від удушення, поряд із ним знайшли сокиру та ніж.
Поліція розглядає версію, згідно з якою Протосеня міг убити свою дружину і дочку, а потім накласти на себе руки.

Зазначається, що Протосеня володів статками близько 400 млн євро і жив у Франції. Сім’я приїхала до Іспанії на великодні свята.

«Новатек» — компанія, що займається видобуванням природного газу, друга в Росії за обсягами видобутку. В 2021 зайняла 8-е місце в рейтингу найбільших приватних компаній РФ за версією Forbes.

Слід зазначити, що 18 квітня в Москві за схожих обставин знайшли мертвим колишнього віцепрезидента «Газпромбанку» Владислава Аваєва, його дружину і дочку. За версією російських правоохоронних органів, Аваєв застрелив свою дружину і дочку в квартирі, а потім наклав на себе руки.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий