Главная / Новости / Политика / В.о. голови СБУ Баканов розповів про російське громадянство дружини

В.о. голови СБУ Баканов розповів про російське громадянство дружини

Дружина т.в.о. голови СБУ Івана Баканова Оксана має російське громадянство, однак перебуває в процесі оформлення українського.

Про це йдеться в заяві Баканова, яку розповсюдила прес-служба СБУ.

«Моя спецперевірка в СБУ не виявила жодних обмежень щодо призначення на посаду заступника голови СБУ та не виявила перешкод наданню мені допуску до державної таємниці», — запевняє Баканов.Він розповів, що його дружина, українка, жила і навчалася у школі Кривого Рогу. Вступила до вищого навчального закладу на території Росії та під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ.

Читайте также   Петро Порошенко закликав вийти о 13:00 на Майдан

«Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією. Натомість, з 1998 р. вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання в нашій державі, перебуває в процесі оформлення українського громадянства», — йдеться в заяві.

Баканов зазначив, що дружина не відвідувала територію РФ із 2013 року.

«Отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників. Ми ніколи не підключали до процесу «фірми», посередників і не будемо звертатися з таким проханням до президента. Ми робимо це так, як і тисячі простих людей, в чиєму телефоні немає номеру президента», — заявив заступник голови СБУ.

Читайте также   Звіробій екстрено звернулася до українців: у нашу хату прийшов ворог (відео)

Він підкреслив, що його дружина «має стійку проукраїнську позицію».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Загрузка...