В українця відібрали машину за борг з опалення

В українця відібрали машину за борг з опалення

У мешканця Миколаєва відібрали автомобіль в рахунок погашення боргу за опалення. Він мав виплатити близько 14 тис. грн.
Відбирали машину представники одразу кількох організацій, повідомляють «Миколаївські новини». Йдеться про представників:


  • Миколаївоблтеплоенерго;
  • Держвиконавчої служби;
  • Нацполіції;
  • державного підприємства «Сетам» (система електронних торгів).

«Для оцінки та примусової реалізації машину Renault Twingo 1999 випуску евакуювали на майданчик «Сетама». Відразу після примусової евакуації заборгованість була повністю оплачена», – йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується: це не перший випадок конфіскації автомобіля за борги з опалення у місті. За останні півроку це вже сьомий автомобіль, заарештований за борги перед Миколаївоблтеплоенерго.У киянина відібрали машину за несплату штрафів

У Києві у власника Range Rover конфіскували автомобіль за несплату 147 штрафів за перевищення швидкості. Загальна сума заборгованості складала близько 130 тис. грн.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра юстиції Андрій Гайченко. При цьому він наголосив: розганявся власник автомобіля до 167 км/год.

«Власник зможе повернути свій автомобіль. Але лише після сплати всіх штрафів та видатків Державної виконавчої служби (ДВС)», – зазначив Гайченко.

В Україні запровадили нові штрафи для далекобійників

В Україні з 1 жовтня штрафують далекобійні фури, що не відповідають ваговим вимогам – до 51 тис. грн. У разі переваги карають не лише водія надто важкої фури, а й компанію-перевізника.

Автоматичний габаритно-ваговий контроль здійснюється за допомогою вбудованих у дорожнє покриття датчиків системи WIM (Weight-in-Motion — дослівно з англійської «ваги в русі»). Ці системи дозволяють визначити вагу автомобіля.

Сама ж фіксація порушення відбувається так:

  • камери визначають швидкість, габарити та номерні знаки транспортних засобів;
  • ці дані передаються на обробку до Центру обробки даних Держслужби з безпеки на транспорті;
  • там інспектор перевіряє дані, формує постанову та ставить на ній електронний підпис;
  • разом із реквізитами на оплату ця постанова надсилається порушнику поштою;
  • порушнику дається 10 днів із дня отримання листа на оплату штрафу.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий