Главная / Новости / Политика / В Україні не заморожений, а гaрячий кoнфлiкт, про який всі хочуть забути – блиcкучий виступ президентки Естонії Керсті Кальюлайд а Мюнхені

В Україні не заморожений, а гaрячий кoнфлiкт, про який всі хочуть забути – блиcкучий виступ президентки Естонії Керсті Кальюлайд а Мюнхені

В Україні не заморожений, а гaрячий, але забутий конфлiкт, вважає президентка Естонії Керсті Кальюлайд.

Про це вона сказала, виступаючи в рамках Мюнхенської безпекової конференції.

“В Україні не заморожений конфлікт, у ній забутий конфлікт, бо багато людей хочуть забути його. Але це не заморожений, а дуже гарячий конфлікт, що триває. Я можу запевнити вас у цьому”, – сказала Кальюлайд.

Загрузка...

Водночас  вона підкреслила, що наявність верховенства права є головною умовою для іноземних інвестицій в Україну.

Читайте также   У нардепа от "Слуги народа" подозрение на коронавирус

“Тому що Європа сповнена грошей, не знаходячи, куди їх інвестувати, щоб отримати щось натомість, а Україна готова йти, сповнена потенціалу, але їй не вистачає цієї однієї речі – верховенства права”, – зазначила президент Естонії.

“Але що мене турбує, так це те, що ми в Європі настільки жадаємо допомогти Росії, що ми можемо зробити це за рахунок України… Щось робиться, це немало – обмін ув’язнeними… Але це періодичний крок, війна триває, Крим залишається окупoваним”, – резюмувала Кальюлайд.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий