В Україні затримали членів найбільшого італійського угрупування мафії

В Україні затримали членів найбільшого італійського угрупування мафії

Правоохоронці викрили в Одесі канал транзитної контрабанди наркотиків з однієї з країн Латинської Америки до Євросоюзу. Курували каналом контрабанди члени найбільшого італійського угрупування мафії «Ндрагета».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на СБУ.


«Під час спецоперації в Одесі затримано трьох співорганізаторів наркобізнесу. У зловмисників вилучено майже 60 кг кокаїну на 10 млн доларів за цінами чорного ринку. За даними Інтерполу, затримані причетні до діяльності однієї з найпотужніших у світі злочинних організацій «Ндрангета», — розповіли в СБУ.

Спецслужба отримала інформацію, що через Україну в ЄС планують нелегально переправити велику партію наркотиків, заховавши їх у вантажному контейнері з фруктами з однієї з південноамериканських країн.
Під час поглибленого огляду вантажу у Морському торговельному порту «Південний» правоохоронці виявили приховані брикети з кокаїном. Поблизу порту силовики затримали іноземця-співорганізатора контрабанди, а на одному з ринків Одеської області були затримані ще двоє учасників банди, які повинні були зустріти вантаж.

Правоохоронці вже порушили справу за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу та проводять розслідування.

Фото: СБУ зловила членів банди «Ндрагета» в Одесі (ssu.gov.ua)

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий