Главная / Новости / Общество / В Україні затвердили нові карантинні заходи в дитсадках: що змінилося

В Україні затвердили нові карантинні заходи в дитсадках: що змінилося

Міністерство охорони здоров’я України затвердило нові карантинні заходи в дитячих садках. Тепер температуру тіла перевірятимуть у дітей тільки на вході, в той час як раніше це треба було робити кожні чотири години.Про це повідомляє МОЗ.Правила для персоналу

Вихователів та інших працівників допускатимуть до дитячого садка після виміру температури і за умови наявності захисної маски.

Маски можуть не використовуватися під час занять в групах, але під час переміщення між приміщеннями обов’язково надягати маску. Всі співробітники при спілкуванні між собою повинні бути в масках.Якщо у співробітника температура тіла вище + 37,2 або є ознаки ГРВІ, то він не допускається до роботи. Якщо температура підвищилася або ознаки ГРВІ з’явилися ще вдома, то співробітник не виходить на роботу.

Читайте также   У ПриватБанку видали валюту з цвіллю та відмовилися її приймати

Правила для дітей

Безконтактний температурний скринінг тепер проводиться тільки при вході. Якщо є ознаки ГРВІ або температура тіла вище +37,2, то за відсутності батьків дітей потрібно ізолювати в спеціальному приміщенні, терміново повідомити батьків і прийняти узгоджене рішення про подальшу допомогу дитині.

Вранці дитину приймає і передає в кінці дня вихователь на території має садка, але не в його приміщеннях. При поганій погоді цей процес повинен проводитися в прийомних приміщеннях або роздягальнях, батьки обов’язково повинні бути в масках.

Читайте также   Ляшко зробив заяву про обов'язкову вакцинацію в Україні: але є нюанс

Всі заходи — термометрія, обробка або миття рук — проводяться в ігровій формі і за особистим прикладом педагогічного працівника.

На час карантину заборонено:

  • використання м’яких іграшок
  • проведення батьківських зборів (дистанційні дозволені)
  • перебування в приміщеннях дитсадка у вуличному взутті
  • обмежено проведення нарад або зборів

Крім того, необхідно стежити за дотриманням правил особистої гігієни, в тому числі з наявністю антисептиків на вході в дитячий сад. Перед відкриттям приміщення необхідно провітрити протягом 15 хвилин, а кімнати мають по черзі провітрюватися протягом дня за відсутності дітей.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий