Главная / Новости / В Ужгороді чоловік відрізав собаці голову та ходив з нею по місту

В Ужгороді чоловік відрізав собаці голову та ходив з нею по містуЯк повідомляють правоохоронці, наразі, розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України.

Цей жахливий випадок стався у новому районі біля багатоповерхівок. Як стверджують очевидці, чоловік ходив з головою собаки та двома великими ножами.Звісно було викликано правоохоронців, які його забрали, але згодом випустили.

«Чоловіка опитано та вилучено в нього ніж, яким саме і було вбито собаку! Затримувати його у правоохоронців не було законодавчих підстав, адже згідно ст.208 (затримання уповноваженою службовою особою) КПК України, уповноважена службова особа має право без ухвали слідчого судді, суду затримати особу лише при вчиненні нею злочину, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі! Оскільки санкція ч. 1 ст. 299 ККУ передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт строком до шести місяців, його було відпущено!», — написала Аня Дан у Фейсбук.

Читайте также на NewNews:   Российские банки в Украине: клиентов предупредили об опасности

Мukachevo.net

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *