Главная / Новости / Общество / Здоровье / Варто врахувати: мастурбація реально небезпечна для здоров’я!

Варто врахувати: мастурбація реально небезпечна для здоров’я!Для початку цифри: 95% чоловіків і 70% жінок, які не перебувають у відносинах, регулярно знімають сексуальну напругу самостійно. Чутки про те, що мастурбація сприяє розвитку сліпоти або безпліддя, за даними медиків і вчених, сильно перебільшені. Навпаки, вивільнення дофаміну «в процесі» і активація центру задоволення головного мозку можуть послужити своєрідним анальгетиком при сильних болях. Вже доведено, що мастурбація дозволяє жінкам знизити больові відчуття при менструальних спазмах.Велика користь мастурбації давно доведена і для чоловіків. Багато років тому вчені довели, що мастурбація дозволяє знизити ймовірність розвитку аденоми і раку передміхурової залози. Окремі фахівці навіть вивели середню формулу сексуальної активності — вчені з Гарварду з’ясували, що мастурбація від 18 до 20 разів на місяць знижує ризик виникнення доброякісних і злоякісних утворень на третину.

Читайте также на NewNews:   Шприцы, капельницы, БАДы, витамины: что еще исчезнет из украинских аптек

Однак не все так здорово, як здається на перший погляд. Незважаючи на те, що мастурбація є важливою складовою сексуального здоров’я, занадто серйозний підхід до цього заняття може загрожувати різким підвищенням тиску крові. Постійного впливу на підвищення кров’яного тиск мастурбація не робить, але приховані захворювання судин і серцево-судинної системи в цілому можуть привести на лікарняне ліжко.

Особливу обережність при мастурбації медики радять проявляти тим людям, чий артеріальний тиск може змінюватися по кілька разів за день. Неконтрольована гіпертонія може спричинити зупинку серця і навіть інсульт!

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram