Главная / Новости / Общество / Здоровье / Варто врахувати: мастурбація реально небезпечна для здоров’я!

Варто врахувати: мастурбація реально небезпечна для здоров’я!

Для початку цифри: 95% чоловіків і 70% жінок, які не перебувають у відносинах, регулярно знімають сексуальну напругу самостійно. Чутки про те, що мастурбація сприяє розвитку сліпоти або безпліддя, за даними медиків і вчених, сильно перебільшені. Навпаки, вивільнення дофаміну «в процесі» і активація центру задоволення головного мозку можуть послужити своєрідним анальгетиком при сильних болях. Вже доведено, що мастурбація дозволяє жінкам знизити больові відчуття при менструальних спазмах.

Читайте также   17-сантиметрові паразити під шкірою: В Україні зафіксували небезпечне захворювання

Велика користь мастурбації давно доведена і для чоловіків. Багато років тому вчені довели, що мастурбація дозволяє знизити ймовірність розвитку аденоми і раку передміхурової залози. Окремі фахівці навіть вивели середню формулу сексуальної активності — вчені з Гарварду з’ясували, що мастурбація від 18 до 20 разів на місяць знижує ризик виникнення доброякісних і злоякісних утворень на третину.

Однак не все так здорово, як здається на перший погляд. Незважаючи на те, що мастурбація є важливою складовою сексуального здоров’я, занадто серйозний підхід до цього заняття може загрожувати різким підвищенням тиску крові. Постійного впливу на підвищення кров’яного тиск мастурбація не робить, але приховані захворювання судин і серцево-судинної системи в цілому можуть привести на лікарняне ліжко.

Читайте также   Как украинцам втюхивают лекарства в аптеках

Особливу обережність при мастурбації медики радять проявляти тим людям, чий артеріальний тиск може змінюватися по кілька разів за день. Неконтрольована гіпертонія може спричинити зупинку серця і навіть інсульт!

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram