Главная / Новости / Общество / Наука / Вас це приголомшить! Вчені з’ясували, як виникло життя

Вас це приголомшить! Вчені з’ясували, як виникло життяВчені Единбурзького університету з’ясували, що життя на Землі виникло завдяки потокам космічного пилу, які занесли на нашу планету біологічні молекули або навіть примітивні форми життя.

Про цей йдеться у матеріалі Phys.org.

Виявляється, мікроскопічні живі організми здатні мігрувати з планети на планету, коли пилові потоки стикаються із зовнішніми шарами атмосфери. Швидкість потоків, ймовірно, становить 70 кілометрів на секунду, щоб частинки, які знаходяться на висоті 150 кілометрів над поверхнею, були вибиті за межі гравітаційного тяжіння.Деякі види бактерій, рослин і дрібних тварин можуть виживати в умовах вакууму. Експерименти на космічному апараті «Фотон-М3» показали, що до подібних істот відносяться тихоходки — крихітні членистоногі розміром від 0,1 до 1,5 міліметра.

У своїй роботі, результати якої опубліковані в журналі Current Biology, біологи з декількох країн показали, що деякі тихоходки здатні повністю відновлювати свої життєві функції і виробляти життєздатне потомство після перебування у відкритому космосі.

Читайте также на NewNews:   Занавес приоткрыто: как погибнет человечество?

До речі, вчені збираються використовувати генне редагування хвороб у людини, а також для боротьби проти шкідників.

Дослідники Нової Зеландії збираються змінити гени опосумів, щурів, мишей, а також інших шкідників для зниження їхньої популяції. Проект знаходиться в даний час на стадії досліджень. Експертам належить зіткнутися з вирішенням деяких етичних питань. Фахівцям поки невідомо, як зменшення популяції буде впливати на біорізноманіття Землі, а також на всю екосистему планети.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram