Вбито члена першої гомельської делегації України Дениса Кірєєва: його підозрювали в держзраді

Вбито члена першої гомельської делегації України Дениса Кірєєва: його підозрювали в держзраді

Перемовника від України на першій гомельській зустрічі Дениса Кірєєва нібито вбили під час затримання Службою безпеки України. Попередньо Кірєєва запідозрили в держзраді.


Про це в суботу, 5 березня, OBOZREVATEL дізнався зі своїх джерел. Окрім того, відповідну інформацію поширив нардеп Олександр Дубінський.«Кірєєв – людина Клюєвих», – написав політик на Telegram-каналі Dubinsky.pro.

Денис Кірєєв за столом переговорів

Цікаво, що в Офісі президента не представляли Кірєєва як учасника переговорів. Його ім’я не було у списку, оприлюдненому пресслужбою, проте на фото та відео його видно за столом поряд із представниками Києва.
Повідомлення ОП

За даними «5 каналу«, ще в липні 2020-го в Україні було відкрито кримінальне провадження щодо можливої роботи банкіра на російські спецслужби. ЗМІ повідомляли, що Кірєєв нібито кілька разів на рік їздив до РФ. Там він, ймовірно, спілкувався з кураторами.

«Брати Клюєви за часів Януковича володіли найбільшою часткою СЕС в Україні, проте потім їм довелося цього бізнесу позбуватися. Зокрема, частина їхніх активів могла виявитися в Кірєєва. Також не виключено, що частина прибутку компаній Кірєєва досі йде безпосередньо братам Клюєвим», – йшлося в розслідуванні.

Зазначимо: Кірєєв – експерт банківського сектору. Він колишній перший заступник голови правління Ощадбанку (2010-2014) та член наглядової ради Укрексімбанку (2006-2012).

Як зазначив народний обранець Дубінський, член першої української делегації на переговорах із 2006-го по 2008 рік був заступником гендиректора «СКМ Фінанс».

«Наступним місцем роботи Кірєєва стала австрійська компанія GROUP SLAV AG Клюєвих, розташована у Відні», – розповів Дубінський.

Також він займався управлінням приватними фондами Private equity Fund та Fixed income Fund.

Денис Кірєєв їздив на переговори з окупантами

Банкір народився в Києві у 1977 році, у цьому ж місті він закінчив Технічний ліцей КПІ. Кірєєв був одружений, виховував трьох дітей.

За попередніми даними, Кірєєв убитий співробітниками СБУ
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий