Главная / Новости / Общество / Наука / Вчені пророкують швидкий апокаліпсис: постраждають близько 200 мільйонів

Вчені пророкують швидкий апокаліпсис: постраждають близько 200 мільйонівНімецькі вчені пророкують Землі швидкий апокаліпсис – в найближчі 25 років через глобальне потепління повені поширюватимуться по всьому світу.

На думку представників Потсдамського інституту вивчення кліматичних змін, повені збільшуватимуться у розмірах і стануть не тільки постійним атрибутом існування на Землі, але причиною «кінця світу», передає from-ua.com.Вчені впевнені, кількість повеней збільшиться через вплив парникових газів, потепління, знищення льодовиків, а також підвищення рівня Світового океану. Підстрибне і температура поверхні нашої планети протягом 20-30 років.

Дослідники вже заявили, що від стихій потрібно захищати більшу частину Сполучених Штатів, Центральну Європу, Північно-Східну і Західну Африку, а також великі частини Індії та Індонезії.

Читайте также на NewNews:   Ученые выяснили, как сильно гены влияют на долголетие людей

Вчені наводять моделі розбиття майбутнього. За їхніми даними, тільки до 2040 року від повеней постраждає не менше 156 млн жителів Азії, 12 млн людей у ​​Південній Америці і 35 млн осіб в Африці. В Європі найбільшій загрозі піддаються Німеччина, Польща, Швеція і країни, що оточують Балтійське море.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram