Главная / Новости / Общество / Відбив провокацію ворога: на Рівненщині попрощалися із загиблим на Донбасі героєм. Сумний фоторепортаж

Відбив провокацію ворога: на Рівненщині попрощалися із загиблим на Донбасі героєм. Сумний фоторепортаж


У понеділок, 2 грудня, в селі Кринички Рівненської області попрощалися з убитим на Донбасі сержантом Збройних сил України Олексієм Капустяном.

На похорон прийшли родичі та друзі, представники влади та громадських організацій, а також односельці. Про це повідомляє АрміяInform (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).У героя, який загинув від кулі снайпера біля Водяного, залишилися мати, рідний брат і трирічна дочка.

Як розповів командир гірничо-штурмового батальйону 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади підполковник Дмитро Лисюк, Олексій був старшим на своїй позиції. Під час провокаційного обстрілу з боку російсько-окупаційних військ він ухвалив командирське рішення і відкрив вогонь. У цей момент його помітив ворожий снайпер.

Побратими також відзначили, що загиблий із перших днів показав себе як відважний командир, лідер військового колективу. Як молодший командир він був ініціативним, самовідданим військовослужбовцем – справжнім патріотом України, професійним, стриманим і обережним воїном.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...