Главная / Новости / Политика / Відставка Богдана: ОП показав приклад потужного тролінгу

Відставка Богдана: ОП показав приклад потужного тролінгу

Увечері, 1 серпня, в мережі з’явилася заява, в якій глава Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Богдан нібито попросив звільнити його з посади.

Першим документ опублікувало видання theБабель, посилаючись на власні джерела в Офісі президента.

Далі інформація про те, що Богдан зібрався залишити посаду, з’явилася у «Інтерфаксу-Україна». При цьому, видання також вказало джерелом співрозмовника в Офісі президента.

«Заяву подано президенту в четвер», – цитує «Інтерфакс-Україна».

Після цього «Українській правді» підтвердили, що Богдан йде від Зеленського, однак уточнили, що дані, отримані в Офісі президента, відрізняються: одне джерело заявило про відставку глави органу, в той час, як всі інші інформацію спростували.


Андрій Богдан

У theБабель звернули увагу на формулювання заяви, на якій не було ні дати, ні підпису Богдана.

Читайте также   Войну на Донбассе начала Украина? Геращенко потребовала от Зеленского публичных объяснений

«Прошу звільнити мене із займаної посади за власним бажанням з моменту бажання», – сказано в документі. Отже, він безпосередньо не свідчить про відставку – спочатку Богдан повинен сам захотіти піти.

Незабаром з’явилася реакція Офісу президента на новину про відставку їх керівника, яка вже встигла розлетітися в мережі.

Так, у коментарі телеканалу «Наш» заступник Богдана Руслан Рябошапка спростував інформацію про те, що глава ОП подав у відставку.

Пізніше він повторив свої слова і theБабель. «Ніхто нікуди не йде», – підкреслив Рябошапка.

«Наш» звернувся з аналогічним питанням до представника президента у Верховній Раді Руслана Стефанчука. Він запевнив, що теж нічого не знає про ймовірне звільнення Богдана.

Читайте также   «Я сообразил, что ваш покорнейший слуга попал»: Харьковский миллиардер поразил Зеленского

Сам же глава Офісу Зеленського, як пише «РБК-Україна», не прокоментував заяву, оприлюднену в мережі.

Позафракційний народний депутат України Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі підтвердив відставку Богдана і висловив думку, що причиною може бути несхвалення його кандидатури США.

«Хоча форма заяви може здатися несерйозною, мої джерела кажуть, що все по-справжньому і Богдан на повному серйозі подав таке прохання. Можлива причина відставки  американці. Вони спочатку були проти призначення Богдана, а зараз нібито поставили умовою зустрічі Зеленського і Трампа відставку Богдана», – написав він.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий