Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Війна триватиме недовго: З’явився прогноз, коли Донбас та Крим повернуться до складу України

Війна триватиме недовго: З’явився прогноз, коли Донбас та Крим повернуться до складу УкраїниЧерез роки два в Росії до влади прийде адекватна людина. Саме вона зможе змінити ситуацію, що склалася після російської агресії в Україні, анексії Криму та окупації частини Донбасу. Таку думку висловила астропсихолог Валентина Віттрок.На її словами, саме так склалися зірки. «Важко сказати, чи налагодяться стосунки між двома країнами, але війна нарешті закінчиться, а бунтівні українські території повернуться додому», — заявила вона.

Астропсихолог вважає, що зміни влади в Російській Федерації чекати залишилося не так вже й довго — близько двох років. Правда, за її прогнозами, відновлення суверенітету України над її територіями буде проходити непросто.

Читайте также на NewNews:   Украина оказалась в топе антирейтинга по банковским кризисам

«Попереду багато пошуків шляхів врегулювання конфліктів, переговорів на різних рівнях, помилкових рішень і плутанини, але всі вони, в кінцевому підсумку, будуть працювати на рішення територіальних проблем», — зазначила Валентина Віттрок.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram