Війна в Україні може тривати до кінця 2023 року – Джонсон

Війна в Україні може тривати до кінця 2023 року – Джонсон

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон припустив, що повномасштабна війна в Україні може тривати до кінця 2023 року.
ДжерелоВВС з посиланням на прес-конференцію Джонсона в Нью-Делі


Деталі: Журналісти запитали прем’єра на пресконференції, чи погоджується він з окремими оцінками розвідувальних агенцій країн Заходу про те, що бомбардування українських міст російськими військами можуть тривати до кінця 2023 року.

Джонсон сказав, що це є «реалістична ймовірність». На його думку, через катастрофічний провал російська верхівка на чолі з президентом РФ Володимиром Путіном, не може відступити. Більше того, російська армія ма кількісну перевагу.
Тому, на думку Джонсона, росіяни продовжать свої «жахливу тактику знищення артилерією» українців. Попри це, британський прем’єр переконаний, що росіяни не зможуть здолати дух до свободи українців, яким не було співвідношення військових засобів у сторін.

Нагадаємо: Слід зважати, що британський прем’єр перебуває під сильним тиском громадськості та парламенту через скандал довкола порушення правил карантину ним на гучних вечірках, поки в Британії його уряд запровадив суворий локдаун у 2020 та 2021 роках.

Команда Джонсона намагається в публічній риториці та медіа розвинути аргумент, що нерозумно відправляти у відставку прем’єр-міністра та уряд, поки Росія продовжує вести брутальну війну проти України, а українська влада розраховує стабільну і безперебійну підтримку і допомогу з боку Сполученого Королівства.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий