Март 24, 2018
Главная / Новости / Мир / Військові хакери США зламали телекомунікаційну та командну системи РФ — ЗМІ

Військові хакери США зламали телекомунікаційну та командну системи РФ — ЗМІ

Хакер

Американські військові хакери проникли в систему електромереж Росії, телекомунікаційні системи та системи командування Кремля.

Про це повідомляє американський телеканал NBC News із посиланням на інформацію високопоставленого чиновника розвідки і надсекретні документи, які бачив представник каналу.

Проникнення в російські системи здійснено для того, щоб зробити їх вразливими для кібератак, якщо США вважатимуть за необхідне такі дії, сказав чиновник.

«Кіберзброя буде застосоване лише в тому малоймовірному випадку, якщо на США буде здійснено значний напад», – сказав він.

Американські офіційні особи продовжують висловлювати стурбованість тим, що Росія може використати кібератаки, щоб спробувати зірвати президентські вибори в США наступного тижня.

Читайте также на NewNews:   МИД Германии сделало заявление по перемирию в Донбассе

Розвідка США не очікує, що Росія нападатиме на критично важливі об’єкти інфраструктури, що могло б стати актом війни, але вони очікують дрібні кібератаки, в тому числі можливий випуск підроблених документів та розповсюдження фальшивих акаунтів у соціальних мережах, призначених для поширення дезінформації.

У п’ятницю хакер, відомий як «Guccifer 2.0», якого американські чиновники вважають прикриттям для російської розвідки, написав про загрозу для моніторингу виборів в США «зсередини системи».

Источник: «Європейська правда«

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Также читайте другие новостиДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *