Використано пристрій українського виробництва: в NYT назвали перші деталі удару по аеродрому РФ у Криму

Використано пристрій українського виробництва: в NYT назвали перші деталі удару по аеродрому РФ у Криму

У вівторок, 9 серпня, на військовій російській авіабазі на окупованому Росією Кримському півострові поблизу Сак прогриміли потужні вибухи, які підняли величезні клуби диму і жертвою яких стала щонайменше одна людина. Російська та окупаційна влада не робила публічних припущень про можливість нападу ЗСУ. Однак чиновник із Міністерства оборони заявив, що за вибухами стоять українські сили.
Про це повідомила The New York Times. Видання наводить слова українського військового чиновника, обізнаного із ситуацією, який на умовах анонімності прокоментував вибухи на російській авіабазі.


Як зазначив автор статті, вибух у Криму вніс плутанину в інформацію про те, що саме сталося.

Так, «радник голови Криму» Олег Крючков підтвердив, що вибух був, але попросив мешканців утриматися від поспішних висновків щодо його причини.У повідомленні міноборони Росії йдеться лише про те, що причиною вибуху стала детонація авіаційного боєприпасу на авіабазі в Саках. Пізніше окупаційна влада заявила, що щонайменше одна людина загинула і п’ятеро отримали поранення.

Водночас високопоставлений чиновник з Міноборони заявив у коментарі виданню, що за атакою стоять українські сили. Він запевнив, що по авіабазі удару завдано українською зброєю.

«Це була авіабаза, з якої регулярно вилітали літаки для ударів по наших військах на південному театрі військових дій», – сказав чиновник.

Чиновник не став розкривати тип зброї, використаної під час нападу, заявивши лише, що «було використано пристрій виключно українського виробництва».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий