Главная / Новости / Политика / «Вимагаю перекладача!» Рабінович відмовився говорити українською мовою у Раді. Відео

«Вимагаю перекладача!» Рабінович відмовився говорити українською мовою у Раді. Відео

У середу, 14 серпня, у Верховній Раді відбулося друге підготовче засідання сесії нового парламенту. В ході нього спалахнув скандал із обраним народним депутатом від «Опозиційної платформи – За життя» Вадимом Рабіновичем.

Політик відмовився виступати українською мовою. Він продовжив розмовляти російською навіть після того, як йому зробили зауваження.

«Просимо вас виступати державною мовою», – звернулася його колега по Раді Ірина Геращенко.

Загрузка...

На це їй Рабінович відповів, що «в законах цього не сказано». Однак голова засідання, лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков відповів, що він порушує регламент ВР: «Це передбачено в регламенті, Ірина права».

Читайте также   Горковенко: министр здравоохранения Степанов сбежал с эфира ток-шоу «Право на власть»

Потім Рабінович зажадав показати йому відповідну норму, на що Разумков зачитав йому текст із регламенту: «Мовою роботи Верховної Ради, її органів і посадових осіб є державна мова. Стаття 2, пункт 3 регламенту Верховної Ради України».

Але Рабінович все одно відмовився говорити українською мовою, пояснюючи це тим, що він перебуває не у Раді: «Що стосується закону про регламент, який ви мені зачитали, він щодо Верховної Ради, а ми з вами ще не Верховна Рада. Якщо ми йдемо за законом про регламент, то має бути перекладач».

Читайте также   Украинцев больше не будут возвращать из-за границы: МВД сделало жесткое заявление

Причому Разумков нагадав політику, що він ще чинний нардеп 8-го скликання. Також Геращенко запропонувала за таке порушення регламенту вимикати мікрофон у спікерів.

«Пропоную закрити це питання. Закликаю майбутніх та чинних народних депутатів не порушувати регламент… Якщо ми будемо далі порушуватиме регламент, то я буду змушений звертатися до апарату, щоб вимкнути мікрофон», – підсумував голова.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий
Loading...