Главная / Новости / Политика / Виведення грошей та солодке життя Порошенка показали українцям, опубліковано багато цікавих документів: полюбуйтеся

Виведення грошей та солодке життя Порошенка показали українцям, опубліковано багато цікавих документів: полюбуйтеся

Український журналіст Михайло Подоляк показав українцям вельми цікаву інформацію про корупційні «подвиги» колишнього президента України Петра Порошенка та його найближчого оточення.

Про це стало відомо завдяки повідомленням Михайла Подоляка в соцмережі Facebook.

«Відбувається дуже багато цікавого). Ігор Валерійович, який вже грає у відкриту і дуже по паханськи… Арсен Борисович (Аваков), якого хочуть «обрізати» і який сильно нервує з цього приводу… Валерій Іванович (Хорошковський), який хоче отримати трошки силової вертикалі (Нацгвардію і митницю)… Юрій Анатолійович (Підприємець), якою готовий повернути частину дотацій. Кешем («тільки скажіть куди і кому нести!»)… Багато цікаво. Але все це потім. А поки… дещо нам все/таки треба завершити… Солодке і нахабне життя Петра Олексійовича)… Так от, виведення грошей. В будь-яких обсягах. Обнальний особистий банк. Купівля/продаж Кузні. Панамський офшор. Купівля «Прямого» під фіктивного Макеєнко. Судді, які отримували в конвертах. Свинарчуки і тарифи… Все це справи, які правильні і потрібні по своїй суті, але довгі. Дуже довгі. І всі вони дозволяють ПА вельми і вельми затишно себе почувати. Чого йому боятися? Адже це все розтягнеться на роки і з непередбачуваними результатами. Гомінкі юристи, складні фінансово-економічні експертизи, незрозумілі схеми. Коротше, одна велика нудьга, яка зовсім не гарантує «закриття» і яка вб’є віру в справедливість у суспільства…», — написав Подоляк.

Загрузка...

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий