Володимир Кличко з епіцентру коронавірусу в США записав жорстке звернення до українців

Володимир Кличко з епіцентру коронавірусу в США записав жорстке звернення до українців

Легендарний український боксер Володимир Кличко записав жорстке відеозвернення до співвітчизників через пандемію коронавірусу.
Ексчемпіон світу, який наразі перебуває в ізоляції у Нью-Йорку, що найбільше постраждав від вірусу в США, закликав українців сидіти по домівках і не порушувати режим карантину.


«Друзі, у нинішній кризі й виклику, через який проходить практично весь світ, є головний і простий принцип: якщо ти вдома – отже ти захищений. Поїхавши до початку пандемії, я перебуваю за межами України. Але думками я з вами, на Батьківщині. Сьогодні складна ситуація в усьому світі, а особливо в США. Вірус вирує та поширюється з величезною прогресією. Багато хворих і, на жаль, померлих. Навіть тут не вистачає елементарних засобів захисту, а в Нью-Йорку в центральному парку розгорнули польовий госпіталь. Я не хочу, щоб Україну біда накрила в такому масштабі! І перше, чого нам потрібно дотримуватися – це запобіжних заходів і обмежень. І коли вам кажуть «залишіться вдома» – це означає, залишіться вдома та убезпечте себе. Жодна зустріч не варта того, щоб бути кинутими на терези життя», – сказав Володимир підвищеним тоном.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий