Главная / Новости / Происшествие / Вoнu нe зyпuнятьcя нi пeрeд чuм: Цe люди для яких нeмaє нiчoгo cвятoгo! Вчuнeнo ганебну провокацію проти Зeлeнcькoгo з метою дескридитувати його як президента

Вoнu нe зyпuнятьcя нi пeрeд чuм: Цe люди для яких нeмaє нiчoгo cвятoгo! Вчuнeнo ганебну провокацію проти Зeлeнcькoгo з метою дескридитувати його як президента

Замах на Зеленського скоєно в Тернополі.Екс-Президент України Петро Порошенко, якого підозрюють у військових злочинах, повністю злетів з котушок. Вчора було скоєно замах на життя і здоров’я Президента України Володимира Зеленського.Приватна армія Порошенко почала діяти по всіх фронтах.

Зараз вже йдуть не тільки погрози вбивства Президента України, а й конкретні дії.Вчора був атакований Президент України Володимир Зеленський. За нашими даними, готувалося саме конкретне замах на життя і здоров’я Президента, проте Служба Безпеки України зреагувала бездоганно.

Читайте также   Пентхаус Петра Олексійовича у Києві: як з'явився "будиночок Карлсона" та чому його вимагають знести (фото)

Відморозок з банди Порошенко намагався кинути в Президента бойову димову шашку, а ще в одного члена угруповання було вилучено муляж бойової гранати.

Дотримуючись наших даними з СБУ, Порошенко дав команду розхитати регіони України і здійснити державний переворот з подальшим вбивством Президента України.

Для цього використовується бойова група неонацистів і приблизно 5.000 «активістів», які переміщаються по країні за гроші виділені олігархом. Вони знаходяться на повному забезпеченні олігарха за гроші вкрадені у нас з вами!

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий