Главная / Новости / Политика / Вперше в історії України: соціолог розповіла про унікальне досягнення Зеленського

Вперше в історії України: соціолог розповіла про унікальне досягнення Зеленського

Президент Володимир Зеленський вперше в історії нашої країни зміг стати абсолютним лідером і на заході, і на сході країни.Про це соціолог Ірина Бекешкіна розповіла в інтерв’ю журналу НВ.«Володимир Зеленський вперше за історію країни став абсолютним лідером і на заході, і на сході України. Він всюди „своя“ людина. Це великий виняток і для сучасної демократичної Європи, крім авторитарних держав, коли президент отримує таку одностайність у голосах. І це великий досвід для всіх нас», — зазначила Бекешкіна.

Читайте также   Блінкен прибув із візитом в Україну та провів переговори із Зеленським. Перші підсумки


За словами соціолога, на виборах 2019 року український народ також вперше вибрав політичну еліту не зі сфери політики, причому «народ захотів вручити Зеленському» як законодавчу, так і виконавчу владу.

«З одного боку, це відкриває перед новим президентом величезні можливості, з іншого — і очікування до нього вищі. Адже вся влада у твоїх руках — йди і роби, нарікати нема на кого», — наголосила Бекешкіна.

Зазначимо, у другому турі президентських виборів 2019 року Володимир Зеленський набрав 73,22% голосів, що стало найвищим рівнем підтримки кандидата у президенти в історії України. За результатами дострокових парламентських виборів, які відбулися 21 липня 2019 року, президентська партія Слуга народу отримала 254 мандати у Верховній Раді — перша в історії України монобільшість. Представник президента Зеленського в Раді Андрій Герус заявив, що коаліція у парламенті нового скликання вже створена партією Слуга народу і політсила забере собі всі міністерські посади.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий