«Хай Шарій компенсує». Українці в мережі висловили все Усику, який втратив контракти в країні

«Хай Шарій компенсує». Українці в мережі висловили все Усику, який втратив контракти в країні

Висловлювання знаменитого українського боксера Олександра Усика щодо ситуації з його рекламними контрактами в Україні викликали великий резонанс у соціальних мережах. Переважна більшість користувачів не стала жаліти спортсмена, від якого через політичну позицію відмовилися всі спонсори в нашій країні.
Юзери дуже негативно поставилися до проросійських висловлювань кримчанина. Коментатори вважають, що Усик сам винен, що опинився у такій ситуації.


OBOZREVATEL пропонує своїм читачам добірку «залайканих» висловлювань на адресу чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF та IBO.

«Усик, а яка у тебе політична позиція? Мені здається. «І вашим, і нашим» – це не позиція. Якщо є росіяни, які вболівають за тебе, то це не означає, що вони щирі щодо України і не є її ворогами. Тож вони не можуть бути тобі друзями. Ти ж не дурень.Коментар користувача Mila Smishko

«Нехай Шарій компенсує кенту втрати. У Кремлі собачкам добре платять. Або в русскому мiрi інакше діляться? Або нехай попросить у Вови РПЦ. Це ж його контора, як і блог Шарія, і т. д.»

Коментар користувача Roman Lysak

Ще в цьому році твої брати у Христі прийдуть танками прасувати моє місто. Будуть розоряти і вбивати. І твій Путін хоче, щоб ми тут жили, як захоче якийсь бурят- гастарбайтер з автоматом, який приїде наводити в моєму місті порядок і послух. Я не хочу бачити твоїх братів ні під яким соусом.

Коментар користувача Ніна Сніжко

«Один колишній житель Криму поскаржився іншому мешканцю Криму, що підтримав московську церкву РПЦ в Україні, та показово виявив, що він є прочанином саме московської церкви. Зрозуміло, що говорити російською та ходити до московської церкви найпростіше. Але підтримка церкви, яка підтримує російську навалу, це своєрідна позиція ва*ника».

Коментар користувача Алексей Гойжевский

Дехто просто ображає Олександра.

Коментарі користувачів

«О! Ще одна «ридальниця-ображенка» Гей! Куєк, Лобода, Повалій! Вашого полку прибуло! Приймайте його! Несіть свої носові хустинки сльозу витерти»

Коментар користувача Svitlana Sierikova

«Він ще скаржиться? Противне створіння. А в 14 році відповідав, що Крим – Україна, далі – продався. Боягуз»

Коментар користувача Valentina Merkulova

«Показово, що українські споживачі реклами як продукту, так і продукції, яку міг би рекламувати Усик, мають свою позицію. Може тепер рекламувати Шарія»

Коментар користувача Oleg Tyutyunnik

Варто зазначити, є фанати Усика, які вважають, що він справжній патріот, і згадують танці у рингу із жовто-синім прапором після перемоги.

«Так багато негативу… Для чого ви пишете гидоту? Чому ніхто не згадав козацького гопака на Олімпіаді з оселедцем на голові та українським прапором на плечах? Чому ви злі? Може, заздрите?»

Коментар користувача Олександр Вікторович Доленко

У той же час інші любителі боксу знаходять відповідь і на такі коментарі.

«Тут є шанувальники ва*ника боксера. Мовляв, «він же танцював гопак із оселедцем на голові». Тобто якщо людина підтримує РПЦ, яка є філією ФСБ, або називає не оголошену війну «громадянський конфлікт в Україні», або краде гроші з бюджету, то таким достатньо надягти вишиванку, станцювати гопака – і все, жодних питань немає до цих осіб?

Коментар користувача Олег Степченко

Нагадаємо, що в серпні 2019 року Усик потрапив у скандал, коли взяв участь у спільному ефірі із Шарієм і зізнався, що стежить за його діяльністю.

Олександр Усик

Наприкінці березня 2020-го Олександр об’єднався із Шарієм, щоб організувати допомогу мешканцям «ДНР». Через таку колаборацію з одіозним проросійським блогером у соціальних мережах піднялася хвиля хейту.

На тлі критики в інтернеті Усик вирішив подразнити українців, розмістивши в Instagram фотографію із символом «Партії Шарія».

Усик із символом Шарія

Фотографія із червоною кулькою викликала великий резонанс.

Скриншот сайту Партії Шарія

Зазначимо, що у травні 2020-го Усик разом із Ломаченком знялися у російському фільмі «Здрастуйте, брате, Христос Воскрес!» Прем’єра відбулася на YouTube-каналі російського монастиря.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий