Хакери, прикинувшись дівчатами, виманили у окупантів фото з військової бази під Мелітополем: ЗСУ її знищили

Хакери, прикинувшись дівчатами, виманили у окупантів фото з військової бази під Мелітополем: ЗСУ її знищили

Група хакерів Hackyourmom з України виманила у російських окупантів дані про розташування однієї з їхніх військових баз у тимчасово захопленому Мелітополі в Запорізькій області. Для цього вони створили фейкові акаунти та прикинулися дівчатами.
У коментарі виданню Financial Times український IT-підприємець та очільник Hackyourmom Микита Книш розповів, що акаунти були створені у російських соціальних мережах, а також у Facebook.


Під виглядом привабливих дівчат хакери просили у загарбників надсилати особисті фото та по ним визначали розташування військових об’єктів. Згодом отриману від окупантів інформацію хакери передавали українським військовим.

Таким чином вдалося видобути дані і про базу РФ у Мелітополі. Як сказав Книш, Збройні сили України її знищили. Коли саме це сталося, підприємець не уточнив.Крім того, за його словами, угруповання також зламало мережу камер відеоспостереження в Білорусі та на тимчасово захоплених Росією територіях України. Завдяки спеціально написаній програмі хакерам вдалося отримати дані про пересування військової техніки. Ця інформація також була передана ЗСУ.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий