«Хороші руські» хором образилися на Україну після заяви Зеленського, інтереси нашої країни їх не турбують, – Сохар

«Хороші руські» хором образилися на Україну після заяви Зеленського, інтереси нашої країни їх не турбують, – Сохар

Після того, як президент Володимир Зеленський виступив із закликом заборонити в’їзд громадянам Росії до країн заходу, так звані «хороші руські» образилися на лідера України. Вони назвали таку пропозицію Зеленського помилковою, навіть нелюдською, яка на руку російській пропаганді.
Така позиція «хороших» росіян доводить, що вони можуть виступати на боці України лише доти, доки це відповідає їхнім власним інтересам. Про це написав у своєму Telegram-каналі «Орестократія» шеф-редактор OBOZREVATEL Орест Сохар.


«Варто було Зеленському зробити заяву про те, що росіянам треба заборонити в’їзд в ЄС (до речі, заборону видачі віз незабаром розгляне Єврокомісія), як усі «хороші» руські одночасно стали ворогами українського президента… Якими б хорошими не були «руські», але симпатизуватимуть вони Україні, українській владі доти, поки це відповідає їхнім власним інтересам. Інтереси України їх турбують менше», – зазначив Орест Сохар.

Шеф-редактор оприлюднив добірку коментарів російських опозиціонерів на слова президента Зеленського.Юлія Латиніна

Так  російська журналістка, добре відома багатьом українцям як авторка програми «Код доступу» на радіостанції «Ехо Москви» Юлія Латиніна назвала пропозицію Зеленського нелюдською і такою, що «викликає глибокі розбіжності».

«Пропозиція президента Зеленського про те, що кілька мільйонів людей, які втекли з путінської Росії, повинні бути відправлені назад (де багатьох із них можуть вбити чи заарештувати), є нелюдською і викликає глибокі розбіжності. Це підриває переважну підтримку цих біженців справедливої  боротьби України», – заявила Латиніна.

Олександр Невзоров

Журналіст Олександр Невзоров, який начебто отримав громадянство України, заявив, слова Зеленського викличуть конфлікт між керівництвом України та російською журналістикою в еміграції.

«Довго шукав пояснення та виправдання цій дивній репліці. Поки що не знайшов. Нагадаю, що практично всі журналісти Росії залишили територію путінського режиму та оголошували йому ідеологічну війну до «останньої краплі крові». Чи може сьогоднішня заява Зеленського викликати серйозний конфлікт між журналістикою в еміграції та керівництвом України? Може. Просто. Нам не вперше схрещувати мечі з президентами», – заявив Невзоров.

Кіра Ярмиш

За словами прессекретарки російського опозиціонера Олексія Навального Кіри Ярмиш, слова Зеленського грають на руку російській пропаганді:

«Пропозиції щодо заборони віз для всіх росіян без розбору не допомагають зупинити Путіна. Зате вони грають на руку російській пропаганді, яка зможе день і ніч розповідати про русофобію, що панує на Заході».

Геннадій Гудков

Геннадій Гудков, колишній депутат Держдуми, назвав заяву президента великою помилкою.

«Так, Зеленський дуже помилився. Розумію його емоційний стан, співпереживаю. Але провідному світовому політику так заявляти не можна! Розгубити союзників легко, знайти складно! Наш спільний ворог потирає руки та зловтішається», – прокоментував Гудков.

Євген Чичваркін

Відомий російський підприємець Євген Чичваркін наговорив такого, що і сам навряд чи розбере, що сказав:

«Кубинців нікуди не випускати, нехай скинуть Кастро, корейців, що тікали, перекидати назад через паркан до Кімів, афганців на*уй до талібів відправити, іранців до аятолів, євреїв усіх повернути назад до нацистської Німеччини, хай Гітлера свого повалять спочатку».

Максим Кац

Блогер Максим Кац також образився на слова Зеленського і теж заплутався «мислію в древах».

«До заяви Зеленського всіх тих росіян, хто виступає проти війни, повернути до Росії. Україна все ж таки пострадянська країна, мислення народами та групами, а не індивідуальне — зрозуміло чому є у її лідерів. Ну і заподіяння шкоди будь-яким росіянам — дає очки всередині України».

«Виступили «хороші руські» красиво, але жоден із них не сказав, що йшлося про засадничі принципи, а не про необхідність прибрати винятки з майбутніх правил», – підсумував Орест Сохар.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий