Я вам просто це гарантую! СБУ постукає у двері кожному”: телеведуча Мосейчук пригрозила українцям ‘Відео

Я вам просто це гарантую! СБУ постукає у двері кожному”: телеведуча Мосейчук пригрозила українцям ‘Відео

За словами Наталі Мосейчук, більшість українських чоловіків має достатнє здоров’я, щоб успішно пройти ТЦК та ВЛК. Вона наголосила, що ситуація на фронті серйозна, тому важливо віднестися до цього з відповідною серйозністю. Таке заявила телеведуча в ефірі YouTube-каналу зі значною аудиторією.
Мосейчук також попередила адвокатів, які коментують питання мобілізації, про можливі наслідки від силових структур. Вона зауважила, що недоречні коментарі можуть призвести до неприємних наслідків для їх авторів.


“Я хочу звернутися до всіх псевдоадвокатів, які вважають себе такими, а особливо після цього ефіру вистрибуватимуть аж бігом із трусів у TikTok і розповідатимуть про те, що… а в неї те, а в неї те… і купу різного лайна — на кожного з нас”, — заявила Мосійчук. “Я вам, друзі, хочу сказати, що недовго пісенька буде грати, тому що Служба безпеки України постукає у двері кожному. Іграшковий період, ось цей букетно-шоколадний, він закінчується в Україні. Це не означає, що закінчується демократія: у нас є чудові адвокати — якщо у вас буде стільки грошей, щоб відбити вас і відмазати вас”, — підкреслила вона, звернувшись до глядачів.

 Мосейчук також звернула увагу до важливості об’єктивного розгляду питань, пов’язаних з мобілізацією, зокрема рекрутингом у Збройні сили, роботою медичних комісій та законодавчими ініціативами щодо мобілізації. Вона закликала адвокатів утримуватися від висловлення непідтверджених тверджень, що можуть завдати шкоди державі.

тцк, мобілізація

“Що стосується чоловіків… Я впевнена, що більшість успішно пройде тести на військову придатність і медичну комісію. Ситуація на фронті серйозна, і це не час для жартів”, — підкреслила Мосейчук.”

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий