Май 27, 2018
Главная / Новости / Украина / Як українцям законно їздити на нерозмитнених авто

Як українцям законно їздити на нерозмитнених авто

Заступник директора департаменту організації митного контролю ДФС розповів, як більш-менш законно можна в Україні їздити на нерозмитненому авто.

Заступник директора департаменту організації митного контролю ДФС Євген Сафонов, обговорюючи питання нерозмитнених автомобілів разом з генеральним директором Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олегом Назаренком у ефірі 5 каналу відповів на питання, чи можна в Україні користатись нерозмитненим авто.

«Ми пропонуємо яку схему, якщо громадянин України хоче тимчасово ввезти на територію України транспортний засіб з іноземною реєстрацією – перше, цей транспортний засіб має бути на обліку в іноземній державі — обов’язково. Друге, громадянин України має технічний паспорт, заїжджає на цьому автомобілі.

Читайте также на NewNews:   В столичному аеропорті іноземка імітувала пологи, щоб її пустили в Україну

І ми запропонували: громадянин України заповнює митну декларацію і декларує свій автомобіль у режимі тимчасового ввезення. При цьому йде щомісячна сплата грошових коштів у бюджет України – відсоток від суми митних платежів», — пояснив Сафонов.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *