Главная / Новости / Политика / Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську (фото)

Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську (фото)

Дівчина голови Офісу президента Андрія Богдана Анастасія Слична розповіла про їхні стосунки. Передає «Страна«.Як відомо, 42-річний Богдан півроку тому розлучився з дружиною Ольгою, від якої у нього залишилося четверо доньок. За словами Анастасії, серйозні стосунки у них зав’язалися в кінці минулого року.«З Андрієм ми знайомі давно, нас пов’язувала спільна компанія. Ми часто перетиналися на спільних заходах, вечірках і вечерях. Андрій дуже розумний, порядний, цілеспрямований чоловік, я поділяю його життєві принципи та цінності, до речі, він володіє унікальним почуттям гумору. Більш близько спілкуватися ми почали наприкінці минулого року. Андрій прийшов до мене на день народження, і вкрав моє серце», — розповідає дівчина.Анастасія зізналася, що вже знайома з батьками політика, але поки що тримає в таємниці, чи буде у найближчому майбутньому весілля.

«Щодо глибини наших стосунків і планів у майбутньому — на даному етапі ми не розголошуємо, але обіцяю, що ви перші про все дізнаєтеся», — заявила вона.

Дівчина Андрія Богдана — колишній кінопродюсер. На даний момент вона є співзасновницею інтернет-платформи дизайнерської біжутерії Jewellery BAZAR і співвласницею бренду купальників і нижньої білизни La Мага.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий