Главная / Новости / Экономика / Яку зарплату отримують українці в Польщі

Яку зарплату отримують українці в ПольщіУкраїнці у Польщі мають таку ж зарплату, як поляки. Водночас роботодавці готові платити українським заробітчанам ще більше.

За результатами дослідження Personnel Service трудової міграції у першому півріччі 2018 року, 24% польських роботодавців стверджують, що не проти платити українським працівникам більше, ніж польським, пише Puls Biznesu.У другій половині 2017 року таких роботодавців було 16%. Зміни в оплаті праці українців у Польщі пов’язана з труднощами пошуку працівників з відповідною кваліфікацією.

«Час, коли працівникам з України платили менше, відійшов у минуле. Крім того, працедавці пропонують їм більш привабливі умови. Наприклад, житло, доступ до інтернету, довезення до місця роботи. Це також збільшує реальні заробітки» — розповів голова Personnel Service Кшиштоф Ігльот.

Читайте также на NewNews:   Что будет с депозитами украинцев в январе 2019 года

За результатами дослідження, на думку 89% польських працівників, українці не відбирають у поляків робочі місця. Інакше думають 11% опитаних. 38% польських працівників вважають, що наплив українців стримує зростання зарплат у Польщі. 58% — що українці не мають жодного впливу на цей показник.

Водночас 42% польських працівників позитивно налаштовані до українських заробітчан. 44% — нейтрально, а 11% — негативно.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram