Главная / Новости / Культура / Євробачення 2018: Притула звернувся до українців за допомогою

Євробачення 2018: Притула звернувся до українців за допомогою

Сергій Притула


Вже в лютому цього року українському гумористу Сергію Притулі доручать одну із найвідповідальніших місій – проводити національний відбір на пісенному конкурсі «Євробачення-2018».

Написати сценарій, вигадувати жарти на ходу та тримати публіку у гарному гуморі – тут для нього немає нічого складного. Викликає сумніви хіба що імідж. Саме тому очільник шоу «Вар’яти» звернувся за допомогою до фанатів:«…зараз валяюсь під пальмою і дуже роботою не обтяжений, почав замислюватись над глобальними питаннями планетарного масштабу. Приміром, як мені в лютому вести національний відбір на Євробачення 2018: з бородою чи з поголеною пикою? Голосуємо: Лайк — бородатим. Серце — поголеним. Смайлик з широко відкритим ротом — Притула, ти шо, дівка, такі пости виставляти?! Витри пост, не позорся!», — іронізує ведучий.

Користувачі у думках розділилися: одні вважають, що Притула без бороди і на Притулу зовсім не буде схожий, інші навпаки радять швидше поголитися і більше не задаватися такими питаннями.

Читайте также на NewNews:   «Пост гнева и отчаяния»! Актер Дизель Шоу неожиданно заговорил о протесте против власти: «Быть беде»

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram