Май 28, 2018
Главная / Новости / Аналитика / Юрій Сиротюк: Навіщо план «Шатун», якщо і план «Шоколад» працює?

Юрій Сиротюк: Навіщо план «Шатун», якщо і план «Шоколад» працює?

Навіщо їм план «Шатун», якщо і план «Шоколад» працює. Зрозуміло, що в Росії є план «Б», як, зрештою, і «С», і «D». Це лише у наших – глуха безнадійність Мінська-Переяслава.

Очевидно, план большевізації України, стимулювання сліпого руйнівного бунту, без чіткої мети, програми, політичного проводу – це цілком реальний план «Б» Рашки. Але нині безвідмовно працює план «А» та її виконавець – влада в Україні. Саме руками влади дуже успішно реалізуються плани Путіна.

А вони відомі. Позбавлення зовнішньої суб’єктності. Адже зрозуміло, що в найближчій перспективі ані вступу в ЄС, ані в НАТО, ані навіть реального безвізового режиму нам не бачити. А тоді після розчарування і тупику євроінтеграції, нас переконають у невідворотності псевдонейтралітету під модеруванням Кремля.

По-друге, дезінтеграція-федералізація України через псевдодецентралізацію та особливий статус.

По-третє, знищення української ідентичності та насадження рускава міра через засилля російської мови, церкви та агентури.

І це все реалізовується руками нинішньої влади. Це саме нинішня влада згорнула Революцію Гідності та реставрувала корумпований кримінально-олігархічний режим, провела масштабні репресії революційних сил, знищила добровольчий рух, вгамувала пасіонарну енергію нації, посіявши зневіру, апатію та злість.

Читайте также на NewNews:   Почему Петр Порошенко не выиграет выборы

Це нинішній режим заповнив тюрми активними учасниками Революції Гідності та вояками московсько-української війни. Це держиморди з печерських пагорбів грабують країну під час революції та війни.

Під гаслами зміцнення обороноздатності ввели контрактне рабство, здали ключові військові заводи Росії та навіть за два роки не спромоглися налагодити елементарного патронного виробництва.

Під мантрами про реформи соціальне зубожіння набрало неймовірних обертів. Країною править олігархат. Встановлюється поліцейський режим. Процвітає українофобія. І такі «перемоги» повсюди.

І саме такими діями ніхто інший як влада є тим «шатуном», який хитає країну. А ліки цьому – продовження і завершення Національної Революції. Відновлення зовнішньої суб’єктності та внутрішньої ідентичності. Інакше Українська Незалежність не відбудеться…

Источник: Yuriy Syrotyuk

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *