Главная / Новости / Мир / З Днем Перемоги: США вводять новий пакет санкцій проти РФ, це буде боляче

З Днем Перемоги: США вводять новий пакет санкцій проти РФ, це буде боляче

Путин

США вводять у середу, 9 травня, нові санкції проти Росії

Мова йде про російської компанії “Рособоронекспорт”, яку звинувачують у порушенні чинного в США режиму нерозповсюдження озброєнь щодо Ірану, КНДР і Сирії. Відповідне рішення прийнято 30 квітня, йдеться в повідомленні, опублікованому у вівторок, 7 травня, для ознайомлення у “Федеральному реєстрі” США.

Зазначається, що, згідно з прийнятим рішенням, ніякий департамент або агентство адміністрації США не можуть укладати контракти на поставку матеріалів, технологій або послуг, крім тих, які визначені держсекретарем.Читайте также   "С*ка бродяча! Смердючий окупант!" Ведучий жорстко послав Путіна у прямому ефірі: відео 18+

Дональд Трамп


Крім того, вони не можуть сприяти в рамках програм американської адміністрації, крім тих, які визначені держсекретарем. Також неможливі продаж озброєнь і боєприпасів та надання послуг в рамках Акту про контроль над експортом озброєнь.

Згідно з документом, припиняється надання нових індивідуальних ліцензій на товари, експорт яких контролює Акт адміністрації з експорту та Правила адміністрації з експорту.

Ці обмежувальні заходи будуть діяти протягом двох років з моменту введення в дію, крім тих, які будуть визначені держсекретарем.

Читайте также   Малахов обратился к Зеленскому через видеоролик

Уточнюється, що документ затверджено помічником держсекретаря США з питань міжнародної безпеки та нерозповсюдження Крістофером Фордом.

Трамп, Путін,

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...