Главная / Новости / Культура / “За цей час багато що змінилося”: Корольова звернулася до Зеленського з проханням дозволити їй в’їзд в Україну

“За цей час багато що змінилося”: Корольова звернулася до Зеленського з проханням дозволити їй в’їзд в Україну

Співачка Наталя Корольова звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням дозволити їй в’їзд в Україну.Артистка поскаржилася, що через заборону вона не може відвідати могилу своєї бабці. Корольова вважає, що звинувачення на основі якого ввели заборону абсурдне і безглузде. Відповідний пост вона розмістила в Instagram передає Gazeta.ua.

“Звинувачення, яке виніс мені Суд 3 Року назад, спираючись тільки на брехливу статтю в інтернеті проплаченого важко, навіть його назвати “журналіста”, і тиск сімейної парочки кровожерливих депутатів з отруйним слиновиділення брижжащих “Ганьба Запроданці”, виглядає абсурдно і безглуздо”, – зазначила Корольова.

Читайте также   "Зіткнувся з іншим лижником": деталі загибелі французького актора Гаспара Ульєля

Співачка написала лист президенту з проханням скасувати заборону на в’їзд.

“…Три роки пролетіли… за цей час багато що змінилося в Україні, і я вірю і сподіваюся, що в кращу сторону! До влади прийшли молоді і порядні з тверезим поглядом на життя люди! Я направила лист на ім’я президента України Володимира Зеленського з проханням скасувати цю сфабриковану справу і дозволити мені в’їзд на мою історичну Батьківщину”, – заявила Корольова.

Читайте также   Кондратюк назвав зрадників в українському шоу-бізнесі: Данилко хвалив Путіна

Наташа Корольова народилася в Києві. У 17 років переїхала до Москви. Там влаштувала своє життя і кар’єру співачки. Рівно три роки тому їй заборонили з’являтися на території України протягом 5 років.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий