Главная / Новости / Политика / «За Україну убиватимуть!» Цимбалюк зробив жорстке попередження росіянам (відео)

«За Україну убиватимуть!» Цимбалюк зробив жорстке попередження росіянам (відео)

Російським окупантам ніколи не варто забувати про те, що українці готові до їхнього знищення при захисті своєї землі.

Про це в інтерв’ю «Настоящему времени» заявив український журналіст Роман Цимбалюк. Так він прокоментував свою появу на пресконференції президента Росії Володимира Путіна у світшоті з написом «УКРОП» у 2014 році (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).«УКРОП — це український опір. І станом на кінець 2014 року мені просто хотілося передати меседж, який витав в українському суспільстві: товариші росіяни, якщо ви думаєте, що, відправивши Україну в нокдаун у Криму, ви позбавите нас країни, то ви помиляєтеся. За Україну убиватимуть. Звучить жорстко, але це правда. І скільки б тут не ховали втрати російської армії на Донбасі, але вони ж є», — пояснив свій сміливий вчинок він.

Читайте также   Мендель уходит с поста пресс-секретаря Зеленского, но останется в ОП

Роман Цимбалюк

Цимбалюк додав, що про загибель росіян на Донбасі знають не тільки українці та американці, але й самі громадяни країни-агресора. Переконати їх у цьому не можуть навіть брехливі слова Путіна про «їх там немає» і «вони поїхали за велінням совісті».

«Їм із цим жити. Родичам загиблих із цим жити. Можливо, вони і зараз запитують, за що загинули їхні чоловіки та діти. За що загинув мій друг дитинства з мого двору Ваня, я знаю — він загинув за мене, за мою Батьківщину, за Україну. До речі, він ніколи не розмовляв українською мовою. А за що ці? Хтось міркував над цим питанням колись? Чи російському суспільству взагалі не властиві людські якості? Чи тут усі захоплені «вставанням із колін»? Ну, нехай живуть із цим самі», — емоційно звернувся до загарбників Цимбалюк.

Читайте также   "Слуга" Петруняк в Раде снова рассматривал пикантные фото и читал шутки о сексе

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий