Главная / Новости / Общество / Загадуйте, все збудеться: чим ця ніч унікальна

Загадуйте, все збудеться: чим ця ніч унікальна

У найближчу ніч 18 січня на небі з’являється молодий місяць, який починає відлік нового періоду – астрологи кажуть, він буде одним з найщасливіших

Астролог Емма Литвинова, зазначає, що перший молодий місяць 2018 року називають шаманським можна нашаманіть собі все, чого тільки забажається.

Литвинова зазначає, що молодий місяць – це завжди з’єднання Сонця і Місяця, тобто об’єднання чоловічих і жіночих енергій.

Зараз молодий місяць будет в Козерозі – знаку вірності, цілеспрямованості, стабільності. У Козерозі буде знаходитися і Венера, утворюючи прекрасний союз з Марсом. Це буде дуже гармонійний період.

“Не дивуйтеся тому, що ваші бажання зможуть дуже швидко матеріалізуватися. Козеріг є сузір’ям матеріального успіху, тому кидайте всі свої сили на досягнення заповітної мети в ці дні. Ви дійсно здивуєтеся, як легко і швидко все буде складатися”, – додала астролог.

Читайте также   У квітні українці будуть “відпочивати” п’ять днів поспіль

Якщо, ви наприклад, вирішили розбагатіти, то саме з цього вечора і варто починати це робити.

Тим, хто давно мріє зустріти свою любов, зірки радять вирушати в незнайоме місце на самоті.

“Протегувати цього дня буде Вовк – хранитель і сакральна тварина для багатьох народів. Він є символом внутрішнього руху душі. Тому будьте уважні до своїх думок і бажань в цей день. Якщо вам в голову прийшла якась ідея (хоч і досить дивна на перший погляд ) можете сміливо братися за її здійснення. Усе вийде “, – говорить Литвинова.

Що стосується дня молодого місяця, він буде сприятливим для тих, хто перебуває в пошуку другої половинки. Знайомства в цей день будуть дуже вдалими, а інтуїція загострена.

При цьому важливо уникати суперечок і всіляких з’ясувань відносин тому, що конфлікти, що виникли в перші місячні добу, можуть тривати весь місяць. Що стосується укладення шлюбу, то тут думки астрологів розходяться. Більшість фахівців вважає, що краще займатися швидше плануванням весілля, а гучну і веселу вечірку відкласти.

Читайте также   Епифаний сделал срочное заявление о ПЦУ

Астрологи також відзначають, що молодий місяць відмінний час для налагодження особистого життя. Якщо людина вже перебуває у відносинах, але щось іде не так, обов’язково гарно все потрібно проаналізувати, тоді вийде прийняти правильне рішення – зберегти відносини або зайнятися пошуком істинного щастя. А ось від сексу в перший місячний день краще утриматися. Астрологи вважають, що в цей час відбувається тонка настройка гормональної системи людини, і краще дати організму завершити цей процес без сильних сплесків гормонів.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram