Закінчення війни: у Зеленського відповіли, чи готові обміняти території на мир з РФ

Закінчення війни: у Зеленського відповіли, чи готові обміняти території на мир з РФ

Україна буде лобіювати нову адміністрацію США, щоб вона продовжувала надавати їй підтримку.
Україна не готова йти на територіальні поступки Росії заради припинення війни, але дослухається до порад світу, як досягти миру.


Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, який прибув з візитом до Вашингтона напередодні саміту НАТО, передає Reuters.

«Але ми (не) готові йти на компроміс заради дуже важливих речей і цінностей… незалежності, свободи, демократії, територіальної цілісності, суверенітету», — сказав він, відповідаючи на запитання про заяву кандидата в президенти США Дональда Трампа про те, що він може «закінчити війну за 24 години».Видання додає, що візит Єрмака відбувся напередодні саміту НАТО наступного тижня в столиці США, головною темою якого, як очікується, буде Україна.

Єрмак додав, що Україна буде лобіювати нову адміністрацію США, щоб вона продовжувала надавати їй підтримку, зауваживши, що Україна отримала підтримку двох партій у Вашингтоні.

«Це буде … рішення американського народу. Ми будемо поважати цей вибір», — сказав Єрмак про президентські вибори 5 листопада.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий