«Застарілі стратегії більше не працюють»: солістка Go_A відповіла на критику Іво Бобула

«Застарілі стратегії більше не працюють»: солістка Go_A відповіла на критику Іво Бобула

Популярна українська співачка, солістка Go_A Катерина Павленко прокоментувала закиди радянського виконавця Іво Бобула про те, що вона «ніхто і звуть її ніяк». Знаменитість заявила, що «цінності слухачів змінюються» і що «артистам нового покоління важливо відчувати, що потрібно сучасному слухачеві».
Співачка зазначила, що вона поважає артистів, які стояли на основі формування музичної естради. Про це вона розповіла для ТСН (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).


Вона додала, що успіх пісні «Шум» на «Євробаченні» цього року не був випадковим, оскільки за ним стояли роки підготовки.

«Незважаючи на багатошаровий зміст текстів, зашифровані культурні коди та відсилання до національної спадщини, саме ці слова, покладені на музику, були зрезоновані не лише з українцями, а й із зарубіжною публікою», – сказала артистка.Гурт Go_A на концерті.

Вона згадала, як їздила влітку в тур Європою разом із гуртом, коли на концерті шанувальники почали підспівувати. Музичний гурт був приголомшений, оскільки багато присутніх не розуміли української мови.

До речі, якось до Катерини підійшов шанувальник із Мексики та зачитав їй вірші Шевченка. Як виявилося, одна з пісень гурту надихнула чоловіка цікавитися українською культурою.

Солістка Go_A Катерина Павленко.

«Це так розчулює, спостерігати, як люди приїжджають до нас на концерти з інших континентів, тримають у руках український прапор і віддають нам своє божевільне кохання. Після таких випадків розумієш, що наша музика справді потрібна людям», – підсумувала співачка.Катерина Павленко на концерті.

Коротко про знаменитість:

  • Катерина Павленко – 33-річна співачка, фольклористка, композитор, автор пісень. Родом із Чернігівської області. У 2021 році посіла десяте місце у ТОП-100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус».

Коротко про гурт:

  • «Go_A» – український електрофолк-гурт, який представляв Україну на «Євробаченні-2021» і посів 5-е місце у фіналі конкурсу з піснею «Шум». Склад гурту: Катерина Павленко, Ігор Діденчук, Іван Григоряк. Гурт поєднує український автентичний вокал, сучасні танцювальні біти, африканські барабани.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий