Главная / Новости / Политика / Захарченко: сценарій СБУ схожий на дешевий американський бойовик

Захарченко: сценарій СБУ схожий на дешевий американський бойовик

Александр Захарченко


Лідер бойовиків ОРДО Олександр Захарченко стверджує, що зустрічався з главою «Офіцерського корпусу» Володимиром Рубаном тільки з питань обміну полоненими.

Відповідний коментар розміщений у п’ятницю ввечері на так званому «офіційному сайті ДНР».

«З Володимиром Рубаном зустрічався тільки з питань обміну полоненими. Досить давно», — сказав Захарченко.Він також прокоментував інформацію голови СБУ Василя Грицака про підготовку теракту в центрі Києва:

«Що стосується сценарію перевороту, який представлений СБУ, то він схожий на сценарій дешевого американського бойовика для країн третього світу».

«Якщо в цьому є частина правди, то я радий, що на Україні знаходяться люди, які готові знести цей гнилий продажний режим», — додав лідер донецьких бойовиків.

Читайте также на NewNews:   Пересічка все ж скасована: євробляхи більше не впускають в Україну в режимі транзиту (ВІДЕО)

Як відомо, у п’ятницю глава СБУ Василь Грицак заявив, що Рубан у змові з керівництвом ОРДО готував теракт у центрі Києва, в якому мали постраждати тисячі людей.

За його словами, СБУ має ґрунтовні докази того, що Захарченко та Тимофєєв на прізвисько «Ташкент» причетні до готування кривавого теракту в центрі Києва із застосуванням зброї.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram