Зеленський анонсував надання полякам в Україні особливого статусу

Зеленський анонсував надання полякам в Україні особливого статусу

Представниця Верховної Ради в Конституційному суді Ольга Совгиря розповіла, що президент Володимир Зеленський внесе до парламенту законопроєкт про особливий статус полякам в Україні.
ДжерелоСовгиря у Telegram, «Європейська правда»


Пряма мова Совгирі: «Президент анонсував внесення до парламенту найближчим часом законопроєкту про особливий правовий статус громадян Польщі в Україні».

Деталі: Ніяких подробиць про законопроєкт президента наразі немає.Оновлено: Зеленський подякував Сейму Польщі за прийняття закону про допомогу громадянам України, зазначивши, що це безпрецедентне рішення, яке надає українцям у Польщі майже такі ж права і можливості, як у поляків.

Пряма мова Зеленського: «Це великий крок і жест великої душі, на які здатен тільки великий друг України.

​І цей крок не залишиться одностороннім. Незабаром я подам до Верховної Ради України аналогічний – дзеркальний – проєкт. Дай Боже, аби польским громадянам ніколи у житті не знадобились всі ці переваги за таких умов, за умов війни. Але ці закони мають велике символічне значення, які показують, що українці і поляки – рідні та рівні. І я впевнений, що депутатський корпус України підтримає цей закон – швидко і явною більшістю голосів».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий